The Hunger Games Dark Insight (Przegląd)

Nagła popularność iskra, która uderzyła The Hunger Games nie jest zaskoczeniem. Wraz ze zbliżaniem się filmu na horyzoncie, spora liczba ludzi uciekają do swoich lokalnych księgarniach wysłać kopie The Hunger Games znika z półek, czy to na chęć wiem czego się spodziewać, kiedy zobaczą ten film, lub być złapany na własną bestsellerem czyta. Tak czy owak, którzy odbierają Igrzyska śmierci przed obejrzeniu filmu może chcieć, aby przygotować się do zanurzenia się w świecie ciemniejszym niż powiedzmy, magiczne tereny Hogwartu lub melancholijny, pochmurne świata Forks, Waszyngton. Igrzyska śmierci jest zaskakująco pesymistyczne odczytu ze względu na jego grupy docelowej; Nie choć czyli czytelnicy nie będą brane przez emocji jazdę przez świat teemed z przemocą, co potrzebne dookoła po prostu przetrwać.
bar bis malbork

Jesteśmy zabrany do katastrofalnej sytuacji, w której Ameryka Północna została osłabła do tego, co jest obecnie znany jako narodu Panem przyszłego; kraj zbudowana z dwunastu ubogich dzielnic i ich kwitnące Capitol. Każdego roku, okręgi są zmuszone przez rząd do wysłania w parę dzieci, aby rywalizować w igrzyskach głód, konkurs, który zmusza wszystkich swoich młodych zawodników, aby włączyć i zabijają się nawzajem, dopóki tylko jeden zwycięzca pozostaje w pozycji stojącej. Katniss Everdeen, na szesnaście lat, podchodzi do zastąpienia jej dwunastoletnia siostra, kiedy ona wybrana do udziału w grach.
bar bis malbork

Stamtąd, narracja jest z kutego zwrotów akcji, że klucz Katniss z jej okręgu węglowym, gdzie głód jest powszechne w świecie podglądania widzów, którzy oczekują niczego więcej niż rozrywką, oglądając jej umrzeć obok niej innymi komentarzami. Ona ma obok nie ma się do kogo zwrócić, za wyjątkiem ostatniej pijackiej zwycięzcy rozgrywek, Haymitch Abernathy.

słowa kluczowe: bar alicja bartoszyce, filipinka stargard, bar u dyzia jawor, iskra gubin, pizzeria dyzio jawor, bar dworcowa stargard